sex pazintys nuogos merginos sex foto pazintys suaugusiems sekso pazintys erotika flirtas sex pazintys suaugusiems n18 meile virtualus girls foto erotiniai video
eRosx.lt
ĮKAITĘ

Vos įlipusi į mašiną, truputį keistai pasirangiusi, nusispyriau batelius ir nusimoviau pėdkelnes. Mylimas pirma stebėjo susirūpinęs, paskui ėmė juoktis: "Perkaitai?" Apdovanojau jį patylėti prašančia veido mina ir pagarsinau muziką. Atsilošiau sėdynėje ir užmerkiau akis mėgaudamasi taip išsiilgtos saulės glamonėmis.
Ties pirma sankryža jo ranka atsidūrė ant mano šlaunies. Pirštai nekaltai slydo po suknele, o aš neturėjau jėgų priešintis. Stabtelėjus ties kita sankryža jo pirštų galiukai jau brovėsi po kelnaitėmis. Nejučiom nuslydau arčiau sėdynės krašto, kad jam būtų patogiau, nors veiksmo lyg ir nenorėjau. Norėjo jis.


Dar kartelį pasimuisčiusi nusimoviau kelnaites. Jis žiūrėjo į mane didelėmis akimis, o aš sukišau savo nėriniuotus apatinius jam į kelnių kišenę "netyčia" liesdama jo kylančią erekciją. Įsipatoginau sėdynėje ir užteko praskėsti kojas, kad jis patenkintų mano norą.

Vos kyštelėjęs pirštą gilyn, turėjo ištraukti ir lyžtelėjęs pakeitė pavarą. Užteko jam krustelėti antakius ir susigundžiau. Pačios ranka nuslydo po suknele, tarp sudrėkusių lūpyčių ir dar šiek tiek giliau. Sustojus prie namų ištraukiau pirštus ir demonstratyviai nulaižiau. Jis čiupo delnais mano veidą ir aistringai pabučiavo. Akimirką aptemo akyse, bet gaivaus oro gūsis pravėrus mašinos dureles, grąžino į realybę.
Timptelėjau suknelę žemyn, o jis paskubino mane namo juokdamasis: "Žiūrėk, kad neperpūstų..." Suvaidinau tą drovią Merlin Monro akimirką ir įėjau į laiptinę. Jis greit pasivijo mane ant laiptų ir nebeatsiliko nė žingsniu. Tas pasižaidimas, jo artumas... Jau svarsčiau, ar pirma šokti į dušą ar tiesiog įsitempti jį kartu.

Sustojau prie buto durų tikėdamasi, kad jos išsitrauks raktus. Jis žiūrėjo į mane ir nieko nesakė. Ištraukė ranką iš kišenės iš pakišo man po suknele. Vienu žingsniu priartėjo ir spustelėjo prie sienos. Pirštų galiukai brovėsi artyn mano sujaudinto klitorio, o jis kuždėjo man į ausį: "O kur tavo raktai?" Ir bėgo virpuliukai per kūną, lyg tai būtų kokie super erotiški žodžiai.

Klubais pati atsakiau į jo manipuliacijas pirštais ir jaučiau, kaip dar labiau drėkstu. "Liksi už durų, Mieloji..." - kuždėjo jis man. Čiupau jam už kelnėse įkalintos erekcijos vildamasi, kad taip paskubinsiu jį vidun. Jis kilstelėjo antakį, apsidairė aplink ir tyliai atsisegė kelnes. Suvokiau, koks kitas žingsnis, bet nesitikėjau, kad čia pat laiptinėje...

Jo prisirpusi penio galvutė taip ir žiūrėjo į mane. Mano galvoje sukosi daugybė prieštaravimų, bet žinojimas, kad bet kada galime būti pričiupti, savotiškai kaitino. Pritūpiau ir aplaižiau jo penio galiuką. Virpuliukai bėgiojo per kūną nuo scenos nepadorumo, bet jis glostė man plaukus, kaip pačiai geriausiai mergaitei. Įsiklausiau, ar niekas neartėja ir įsidrąsinau. Netrukus ritmingai, bet itin atsargiai, čiulpiau jo penį bijodama skleisti kokius nors garsus. Jis irgi tik nebyliai vartė akis iš pasitenkinimo.

Lyg šaltu vandeniu nugarą perliejo atidaromų laukujų durų garsas. Sustingau, dar laukiau, gal gyvena žemiau, bet žingsniai neišvengiamai atėjo. Mylimas mikliai atrakino duris. Nusijuokiau, kai įleido mane pirmą peniu rodydamas kelią. Vos uždarius buto duris puolėm vienas kitam į glėbį. Toli ir nenuėjom. Buvau išdulkinta čia pat: su batais, įsirėmus į koridoriaus sieną.

12

Kiti tekstai Pagrindinis
Greitas meniuPažymėti nariai

suaugusiems sekso pazintys

sex pazintys

eRosx.lt
Phone: +37063769947
Url:
credit card
Vilnius, LT